Alle aktiviteter

Dato / tid: Arrangement Ansvarlige
lør 23.09.2017
kl. 11:50 - 18:00
KP Damer: Frederiksberg ude
Taastrup Idrætshaller, Taastrup
Steen / Mitch
lør 23.09.2017
kl. 11:50 - 18:00
KP Damer: Vestsjæll ude
Taastrup Idrætshaller, Taastrup
Steen / Mitch
lør 23.09.2017
kl. 12:30 - 17:10
KP Herrer: Køge ude
Taastrup Idrætshaller, Taastrup
Torben
lør 23.09.2017
kl. 12:30 - 17:10
KP Herrer: Pan Volley ude
Taastrup Idrætshaller, Taastrup
Torben
søn 24.09.2017
kl. 07:40 - 11:20
H2: Lyngb-Glads. ude
Buddingehallen, Søborg
Torben
søn 24.09.2017
kl. 08:45 - 16:45
DU16 Grand Prix ude
Frihedens Idrætscenter, Hvidovre
Steen / Mitch
søn 24.09.2017
kl. 09:50 - 13:00
D1: Brøndby ude
Tjørnehøjskolens Hal, Brøndby
Steen / Mitch
søn 24.09.2017
kl. 10:00 - 16:00
DU14 Grand Prix
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Sohaib
søn 24.09.2017
kl. 10:00 - 16:00
HU14 Grand Prix
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Erling
lør 30.09.2017
kl. 12:00 - 15:00
D1: Glostrup hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Steen / Mitch
lør 30.09.2017
kl. 14:00 - 17:00
Udsat H2: Glostrup hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Torben
lør 7.10.2017
kl. 00:00
HU14 Grand Prix Erling
søn 8.10.2017
kl. 00:00
DU14 Grand Prix Sohaib
søn 8.10.2017
kl. 00:00
DU16 Grand Prix Steen / Mitch
søn 8.10.2017
kl. 10:00 - 13:00
D1: Vestsjæll. hjemme
Rødovrehallen, Rødovre
Steen / Mitch
søn 8.10.2017
kl. 12:00 - 15:00
H2: Pan volley hjemme
Rødovrehallen, Rødovre
Torben
søn 15.10.2017
kl. 08:00 - 13:00
D1: Vestsjælland ude
Korsørhallen, Korsør
Steen / Mitch
lør 28.10.2017
kl. 12:20 - 16:40
D1: Ringsted ude
Bengerd Hallen, Ringsted
Steen / Mitch
søn 29.10.2017
kl. 00:00
DU Grand Prix Sohaib
søn 29.10.2017
kl. 00:00
HU Grand Prix Erling
søn 29.10.2017
kl. 08:45 - 12:15
H2: Enghave VK ude
Bavnehøjhallen, København SV
Torben
søn 5.11.2017
kl. 07:40 - 12:00
D1: Frederiksberg ude
Kedelhallen, Frederiksberg
Steen / Mitch
søn 5.11.2017
kl. 09:40 - 13:20
H2: Frederiksberg ude
Kedelhallen, Frederiksberg
Torben
lør 11.11.2017
kl. 11:45 - 15:15
H2: VR ude
Rødovrehallen, Rødovre
Torben
lør 11.11.2017
kl. 12:00 - 20:00
DU Grand Prix
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Sohaib
lør 11.11.2017
kl. 12:00 - 20:00
HU Grand Prix
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Erling
lør 25.11.2017
kl. 00:00
DU Grand Prix Sohaib
lør 25.11.2017
kl. 00:00
HU Grand Prix Erling
lør 25.11.2017
kl. 12:00 - 15:00
H2: Amager hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Torben
lør 25.11.2017
kl. 14:00 - 17:00
D1: Hvidovre hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Steen / Mitch
lør 2.12.2017
kl. 12:00 - 20:00
DU14 SM-kampe
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Sohaib
lør 2.12.2017
kl. 12:00 - 20:00
HU14 SM-kampe
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Erling
søn 3.12.2017
kl. 00:00
DU16 SM-kampe Sohaib
søn 3.12.2017
kl. 00:00
HU16 SM-kampe Sohaib
søn 10.12.2017
kl. 10:00 - 19:00
DU Grand Prix
Rødovrehallen, Rødovre
Sohaib
søn 10.12.2017
kl. 10:00 - 13:00
H2: Aarby hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Torben
søn 10.12.2017
kl. 10:00 - 19:00
HU Grand Prix
Rødovrehallen, Rødovre
Erling
søn 10.12.2017
kl. 12:00 - 15:00
D1: Aarby hjemme
Ishøj Idrætscenter, Ishøj
Steen / Mitch